Zamknij
REKLAMA

Powszechny Punkt Szczepień w Bytowie wystartował!

14.37, 11.05.2021 P.K
Skomentuj
REKLAMA

Dzisiaj w Bytowie ruszył Punkt Szczepień Powszechnych. Zlokalizowany został w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ekonomiczno-Usługowych. Punkt czynny będzie od wtorku do piątku w godzinach 10.00-14.00. Jeśli zwiększą się dostawy szczepionek, praca punktu będzie wydłużona.

- Do piątku powinniśmy zaszczepić 600 osób, wszystkie terminy w tym tygodniu zostały już zarezerwowane. Chętni mogę się już jednak rejestrować na kolejne. Jesteśmy w stanie szczepić nawet 800 osób dziennie, wszystko będzie zależało od dostępności szczepionek. W tym tygodniu  podawane są głównie szczepionki Astra Zeneca i Moderna. Największym zainteresowanie cieszy się jednak Pfizer, ale szczepimy czym mamy - informuje personel medyczny. 

Za koordynację szczepień odpowiedzialny jest Szpital Powiatu Bytowskiego. W Powszechnym Punkcie Szczepień będzie mogło się zaszczepić nawet 5 000 osób tygodniowo. Zapisów można dokonywać już przez portal pacjenta, dzwoniąc na infolinię NFZ pod numerem 989 lub bezpośrednio do punktu szpitalnego.

(P.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (1)

Dla ścisłości:Dla ścisłości:

7 0

Szczepimy tym, co mamy, a nie Szczepimy czym mamy. 17:45, 11.05.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
0%