Zamknij
REKLAMA

Zatrzymany za brak maseczki? NIEPRAWDA! UJAWNIAMY jak było! WIDEO

17:22, 29.03.2021 | M.W.
Skomentuj
REKLAMA

Zawsze jest druga strona medalu. Tak też jest w sprawie cieszącego się w ostatnich dniach popularnością nagrania. Wielu komentujących podejrzewało, że mężczyzna uwieczniony na filmie opublikowanym na profilu Spotted Bytów na Facebooku nie został zatrzymany przez bytowską policję za brak maseczki. Dokładnie tak jest. Nagranie pokazuje tylko końcową część interwencji. Bezpośrednia przyczyna zatrzymania była inna.

Do interwencji doszło w sobotę 27 marca przed godziną 11.00 na ul. Wojska Polskiego w Bytowie. Policjanci podjęli interwencję wobec mężczyzny, który nie stosował się do obowiązku zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki. Gdyby grzecznie podporządkował się i porozmawiał z mundurowymi nie byłoby tego co widzimy na filmie.

- 36-latek został przez funkcjonariuszy poinformowany o przyczynie legitymowania oraz poproszony o podanie swoich danych osobowych. Mieszkaniec Bytowa mundurowym po podaniu imienia i nazwiska oświadczył, że więcej danych nie poda. Zachowywał się w trakcie czynności w sposób nerwowy, agresywny i używał słów wulgarnych. Policjanci poinformowali go o popełnionym wykroczeniu i obowiązku podania danych osobowych, zgodnie z kodeksem wykroczeń. Mężczyzna po raz kolejny zbagatelizował polecenia funkcjonariuszy, którzy w związku z tym wykorzystali środki przymusu bezpośredniego i doprowadzili go do Komendy Powiatowej Policji w Bytowie, żeby ustalić jego tożsamość - mówi Damian Chamier Gliszczyński, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Jak się okazało, uparty i agresywny mężczyzna miał przy sobie dowód osobisty. Po wykonaniu czynności został zwolniony i udał się do miejsca zamieszkania. 

- Mężczyzna za swoje czyny w najbliższym czasie najprawdopodobniej odpowie przed sądem - tak zachowanie lokalnego “aktora” kryminalnych filmów dokumentalnych podsumowuje rzecznik prasowy bytowskiej policji.

(M.W.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (5)

DziadekDziadek

8 9

Maseczkę jak widać miał ale nie na nosie (to było przyczyną interwencji) jak funkcjonariusz i 99% moherów na ulicach i w sklepach, ale na nich przymykają oko 18:21, 29.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Krzysztof JarzynaKrzysztof Jarzyna

6 4

Zdanie jednej strony widac na nagraniu. Na potwierdzenie z drugiej strony mamy slowa, bo sie pewnie baterie w kamerkach osobistych skonczyly. A co niby maja mowic: ni miol mazedzgi to my go zawinelim?
Obaj *%#)!& nie maja prawidlowo zalozonych maseczek, wiec nie wiem dlaczego jeden nie zawinal drugiego i nie pojechali na komende? 20:40, 29.03.2021

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

Krzysiu JKrzysiu J

1 0

nie wiedzialem ze slowo zaczynajace sie na f, zawierajace unk oraz cjo a takze nariu a konczace sie na sza jest jakas forma wulgaryzmu i musi zostac zasloniete przez skrypt.
Ciezko nadazyc za logika portalu... ale moze i cos w tym jest? 20:42, 29.03.2021


ObywatelObywatel

7 7

Może to troszeczkę nauczy kultury naszych mieszkańców
21:06, 30.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

StefanStefan

4 7

Niech się pajac cieszy, że pałą w łeb nie dostał! 15:10, 31.03.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%